پرش لینک ها

معرفی کارخانه

شرکت کاشی یزد به عنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران ، با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید سرامیک کف از سال 1356 آغاز نموده است.از ابتدای فعالیت مدیریت ارشد شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن ، تخصص کارشناسان مجرب و مواد اولیه مرغوب در سایه همکاری پرسنل فهیم و زحمت کش شرکت شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتریان و کسب رضایت ایشان را سر لوحه کار خود قرار داده است.

با توجه به گسترش شهری و قرار گرفتن کارخانه در محدوده شهری ، در راستای رعایت مسائل زیست محیطی از سال 1398، کارخانه به محل جدید خود واقع در شهرک صنعتی سفید کوه منتقل و با عنوان کاشی خاطره کویر یزد شروع به کار نموده است.

شرکت کاشی خاطره کویر یزد با اشتغال زایی 200 نفر و ظرفیت سالانه 2/500/000 که با راه اندازی خطوط توسعه به12/200/000  متر مربع در سال افزایش خواهد یافت شروع به کار نموده است.

مدیریت ارشد سازمان همانند گذشته با عنایت به خداوند متعال بهبود مدوام کیفیت و ارائه محصولات با تنوع بیشتر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا را مد نظر قرار داده و همواره در  برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتریان و نوآوری در عرصه تولید کاشی و سرامیک اعتقاد راسخ دارد.